Obchodný reprezentant stred a sever SR

CA-PLAST, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
600€ základná zložka mzdy + prémie podľa predaja a získaných nových obchodných partnerov + percentuálna prémia z uskutočneného predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- získavanie nových obchodných partnerov
- budovanie novej predajnej siete
- vypracovávanie cenových ponúk
- udržiavanie a správa získaných zákazníkov
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- zodpovednosť za rozvoj a budovanie siete odberateľov, ako aj za dosahovanie predajného cieľa
- monitoring trhu

Flexibilný pracovný čas
Práca v menšom , priateľskom a mladom kolektíve
Tradícia výroby už od roku 1999
Služobný notebook
Služobný automobil
Služobný telefón

Motivujúce ohodnotenie podľa výkonov bez horného stropu + fixné mesačné ohodnotenie
Pozícia vhodná pre: mužov aj ženy
Atraktívne platové ohodnotenie vzhľadom na stavebný rozmach s predpokladom rastu aj v nasledujúcich rokoch.

Hľadáme obchodného reprezentanta za účelom získavania nových obchodných partnerov a budovania novej obchodnej siete pre produkty vane, sprchovacie vaničky, pisoár bez vody a sušiče na ruky.
Ako jediný Slovenský výrobca CA-PLAST disponujeme ručne vyrábanými vaňa a sprchovacími vaničkami ďalej máme k dispozícii spolu až 3 alternatívy systémov a modelov pisoárov bez vody, zároveň dopĺňame tento sortiment o vysoko výkonné sušiče na ruky, podomietkové systémy, vodovodné batérie, umývadlá a ďalšie sanitárne zariadenia.

Oblasť predaja Žilinský kraj následne Stredné Slovensko respektíve úprava teritória podľa úspešnosti a možností, pričom potenciálnymi zákazníkmi sú inštalatéri, stavebné firmy, zhotovitelia stavieb, čerpacie stanice, hotely, reštaurácie, pohostinstvá, obchodné centrá, kaviarne, bary , kultúrne domy, administratívne budovy, zábavné parky, stavebniny, miestne predajne inštalačného materiálu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Koho hľadáme?
Kolegu, ktorý chce pracovať ako obchodný zástupca má chuť neustále sa zlepšovať a napredovať. Nerobí mu problém komunikácia s ľuďmi, hľadanie kompromisov a riešení v náročných situáciách. Má predajné zručnosti
chuť učiť sa a zdokonaľovať svoje predajné techniky vodičský preukaz skupiny B je podmienkou. Znalosť práce s PC a internetom, základné zručnosti programov ako EXCEL a WORD

Prax ako obchodný zástupca vítaná.

Ručná výroba sprchovacích vaničiek a vaní do kúpeľne, výroba vaní s dvierkami, pisoárov bez vody a inej sanitárnej techniky zo sklolaminátu a liateho mramoru. Účtovné služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3313261  Dátum zverejnenia: 6.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600€ základná zložka mzdy + prémie podľa predaja a získaných nových obchodných partnerov + percentuálna prémia z uskutočneného predaja