Edukačná mobilná sestra

C4P, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.8.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 612 EUR/mesiacBonus 2 x ročne do výšky mesačného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu novú kolegyňu / kolegu, na pozíciu "Edukačná mobilná sestra". Náplňou práce bude navštevovanie špecializovaných centier liečby stredného a východného Slovenska, edukácia pacientov a rodinných príslušníkov pacienta, technická podpora špecifickej terapie, telefonická edukácia pacientov a ich rodinných príslušníkov.

Služobný automobil
Mobilný telefón
Notebook
Osobné ohodnotenie dvakrát ročne (odmeny)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sestra / ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Ak máš skúsenosti v oblasti internej medicíny, ARO, onkológie, hematoonkológie, alebo edukácie pacientov (nie je podmienkou), si komunikatívna, časovo flexibilná, zvládaš problémové situácie a nerobí ti problém denne šoférovať , si z okresu Martin, Banská Bystrica, Zvolen, Brezno, Lučenec, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, tak nám pošli svoj životopis. Práve takú kolegyňu / kolegu hľadáme do nášho tímu na pozíciu Edukačnej mobilnej sestry s predpokladaným termínom nástupu od 1.8.2020.

Spoločnosť, pôsobiaca v segmente edukácie a adherencie v oblasti zdravotníctva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3924816  Dátum zverejnenia: 16.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 612 EUR/mesiac