BOZP Technik

c2i s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1400 Euro + bonus v závislostí od vedomostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•  Vypracovanie základnej dokumentácie a pravidiel pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci (ďalej len „BOZP“),
• návrh politiky BOZP a program jej realizácie,
• registra rizík pre všetky činnosti vykonávané zamestnancami;
• systém pre poskytovanie a používanie osobných ochranných pracovných prostriedkov,
• bezpečnostno-technických predpisov;
• zásad a postupov v prípade výskytu nežiaducich udalostí (pracovný úraz)
• metodické usmerňovanie zamestnancov.
• Zisťovanie a hodnotenie rozborov príčin vzniku úrazov a nežiaducich udalostí, posudzovanie faktorov práce a vypracovávanie dokumentácie
• Spolupráca s komisiou BOZP, zástupcami zamestnancov pre BOZP, pracovnou zdravotnou službou, so štátnym odborným dozorom nad bezpečnosťou práce, orgánmi na ochranu zdravia ai.
• Školenia o ochrane pred požiarmi,
• spracovanie, aktualizovanie dokumentácie – Požiarna identifikačná karta, požiarny štatút organizácie, požiarne poplachové smernice a požiarne evakuačné plány a ostatnú dokumentáciu ochrany pred požiarmi
• kontrolná činnosť – zápisy v Požiarnej knihe (min. 1 x 3 mesiace), požiarne uzávery,
• poradenská činnosť v oblasti PO,
• určovať v spolupráci s vedúcimi pracovníkmi miesta so zvýšeným nebezpečenstvom vzniku požiaru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bezpečnosť a ochrana zdravia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• VŠ technického zamerania, 2. stupeň – odbor Bezpečnosť a ochrana zdravia (študijný program Integrovaná bezpečnosť)
• platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti ABT/BT
• platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti TPO
• MS Office a Internet
•flexibilita, precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, rozhodnosť, tímovosť

Rýchlo rastúca, dynamická spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, výrobou a predajom inovatívnych kompozitných výrobkov. Medzi našimi zákazníkmi sú svetoznámi výrobcovia rôznych luxusných a športových automobilov, lodí, lietadiel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Angelika Reszutyík
E-mail: poslať životopis
ID: 3709142  Dátum zverejnenia: 3.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1400 Euro + bonus v závislostí od vedomostí a skúseností