Reagujte bez životopisu

Vodič sk. B alebo C na denný rozvoz nápojov po Bratislave!

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 866 EUR/mesiacHrubú mzdu tvorí: základná zložka mzdy 866€ + variabilná zložka + príplatky + diéty+ príspevok na dopravu do zamestnania. Priemerná hrubá mzda od 1470€ do max. 1800€ + diéty + príspevok na dopravu do zamestnania! Počas mesiacov máj, jún, júl, august tzv. letné príplatky pre zamestnancov, bližšie info ohľadne finálnej mzdy na osobnom pohovore!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád šoféruješ, možno si to práve ty, koho hĺadáme! Na stredisko v Bratislave hľadáme šikovných a zodpovedných vodičov s vodičským oprávnením skupiny B, C na denný rozvoz nápojov.
*Pri rozvozoch sa jazdí spolu so závozníkom.
*Práca s hotovosťou.
*Práca je od pondelka do piatka, víkend a sviatky voľno!

Výplata v presne stanovenom termíne,
všetko cez výplatnú pásku, myslenie na vašu budúcnosť.
Finančné motivácie:
finančný príspevok na dopravu do zamestnania,
finančný bonus za dochádzku,
rekreačný poukaz,
letné príplatky cez sezónu od mája do konca augusta,
vernostný program - odmeňovanie pre zamestnancov, ktorí pracujú v spoločnosti viac ako 5, 10 a 15 rokov,
Nefinančné motivácie:
práca v zabehnutej spoločnosti,
kariérny rast,
teambuildingy a firemné akcie,
balík nápojov,
pracovné oblečenie,
zabezpečenie školení pre zametnancov.

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis e-mailom [email protected] , príp. na uvedenú adresu, alebo zavolajte kontaktnej osobe a dohodnite si termín pohovoru (0910868080).

Zaslaním životopisu a motivačného listu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

ĎAKUJEME za zaslanie Vášho životopisu, vzhľadom na počet uchádzačov BUDEME KONTAKTOVAŤ LEN VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

NEVYHNUTNÉ PODMIENKY PRE PRIJATIE:
vodičský preukaz skupiny B alebo C,
- digitálna tachografová karta; platí iba pre sk VO C,
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča platí iba pre sk VO C
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča platí iba pre sk VO C,
- preukaz o absolvovaní školenia vodiča, ak nie je preškolíme,
- kvalifikačná karta vodiča, ak potrebujete obnovu, zabezpečíme,
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve - - náklady prepláca spoločnosť.
Ďalšie podmienky:- slušné vystupovanie a schopnosť komunikácie so zákazníkom
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť, presnosť, pracovitosť.

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4795704  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac