Vodič pre vnútroštátnu a medzinárodnú dopravu s VO C+E pre Prešov!

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
816 - 1 400 EUR/mesiachrubú mzdu tvorí: základná zložka mzdy 816€ + variabilná zložka + diéty v zmysle cestovných náhrad! Priemerný mesačný čistý príjem od 1200€do 1500€ . Všetko cez výplatnú pásku!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neváhaj a pridaj sa k nám do nášho tímu ako vodič, možno si to práve ty , ktorého hľadáme!
Na stredisko prijmeme do TPP šikovného vodiča - parkovanie áut v Prešove, na rozvoz piva po Slovensku aj štátoch EÚ ako ČR, Nemecko, Maďarsko. / jazdí sa aj v noci/.

- skvelý kolektív
- pravidelný príjem v presnom výplatnom termíne, všetko cez výplatnú pásku!
- fixné pridelenie vozidla
- uplatnenie rekreačných poukazov po 2 rokov trvania TPP
- osobné ochranné pracovné pomôcky
- školenia pre vodičov, VZV
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis na e-mail [email protected], prípadne na adresu, alebo zavolajte na tel. č. 0917 917 416 alebo na tel. č. 0903 468 003.

Zaslaním životopisu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

NEVYHNUTNÉ PODMIENKY:
- potrebný VP skup. C+E
- prax minimálne 6 mesiacov na danej pozícii
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- platná tachografová karta
- kvalifikačná karta vodiča
- potravinársky preukaz
Ďalšie podmienky:
- príjemné vystupovanie a a schopnosť komunikácie so zákazníkom
- zodpovednosť, presnosť, pracovitosť, svedomitosť

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4548675  Dátum zverejnenia: 9.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac