Reagujte bez životopisu

Vodič na denný rozvoz nápojov po Košiciach a okolí s VO skupiny C !

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Od 866 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy sa skladá: z fixnej zložky 866€ + variabilná zložka, priemerná hrubá mzda od 1200€ a viac + diéty . Bližšie info ohľadne finálnej mzdy na osobnom pohovore ! Možnosť zarobiť si cez letnú sezónu až do výšky čistého príjmu 1200€!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný vodič a máš VO skupiny C, tachografovú kartu a kvalifikačnú kartu vodiča? Tak neváhaj a pridaj sa do nášho tímu! Ak nemáš skúsenosti s rozvozom tovaru, vieme si ťa zaučiť!
Parkovanie vozového parku v Košiciach!
Pracovná náplň::denný rozvoz nápojov / Košice a okolie
práca od pondelka do piatka! Víkend a sviatky voľno!
jazdí sa v 2 osádke
práca s vratnými obalmi
práca s hotovosťou
trasa rozvozov je deň vopred naplánovaná vedúcim strediska, teda vieš dopredu, kam pôjdeš na rozvoz!
Na tejto pozícii budeš doručovať nápoje zákazníkom v Košiciach a okolí

Tvoja výplata bude vždy načas a všetko cez výplatnú pásku.
Možnosť zaučenia nového vodiča na rozvoz.
Absolvuješ školenia vodičov, získaš nové skúsenosti
Budeš mať možnosť privyrobiť si!
Po dvoch rokoch trvania pracovného pomeru sa budeš môcť tešiť na rekreačný poukaz, ktorý ti pomôže zregenerovať tvoje sily!
Budeš vodičom, ktorý bude pracovať v stabilnej a zabehnutej medzinárodnej spoločnosti.
Okrem toho, že budeš mať príjemný kolektív, budeš mať aj možnosť zlepšiť sa v oblasti logistiky a dopravy.

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis na uvedený e-mail [email protected] príp. adresu, alebo zavolajte kontaktnej osobe, tel. č.+ 421 917 917 416 alebo +421 910 867 918.
ĎAKUJEME za zaslanie Vášho životopisu, vzhľadom na počet uchádzačov BUDEME KONTAKTOVAŤ LEN VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV.

Zaslaním životopisu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C

Prax v oblasti dopravy: vítaná, nie je však podmienkou
Doklad o psychickej a zdravotnej spôsobilosti vodiča
Preukaz o absolvovaní školenia vodiča
Kvalifikačná karta vodiča
Karta vodiča
Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
Slušné vystupovanie a schopnosť komunikácie so zákazníkom
Fyzická zdatnosť
Zodpovednosť, presnosť, pracovitosť.

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4472007  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac