Reagujte bez životopisu

Vodič na denný rozvoz nápojov po Košiciach a okolí s VO skupiny C s náborovým príspevkom !

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
816 - 1 350 EUR/mesiachrubú mzdu tvorí: základná zložka mzdy 816€ + variabilná zložka + diéty, priemerný čistý príjem od 1000€ do 1200€!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný vodič a máš VO skupiny C , tachografovú kartu a kvalifikačnú kartu vodiča? Tak neváhaj a pridaj sa do nášho tímu! Poskytujeme náborový príspevok 400€ brutto pre novo nastupujúceho vodiča!
Práve hľadáme na stredisko v Košiciach vodiča s VO skup. C na:
- denný rozvoz nápojov po Košiciach a okolí,
- jazdí sa v 2 osádke,
- práca s vratnými obalmi,
- práca s hotovosťou,
- trasa rozvozov je deň vopred naplánovaná vedúcim strediska.

- náborový príspevok pre novo nastupujúceho vodiča v sume 400€ brutto, ktorý vyplácame po skúšobnej dobe!
- práca od pondelka do piatka, víkend a sviatok voľný!
- výplata vždy načas vo výplatnom termíne,
- všetko cez výplatnú pásku,
- uplatnenie rekreačného poukazu po 2 rokoch trvania pracovného
pomeru,
- stabilná práca v zabehnutej medzinárodnej spoločnosti,
- príjemný kolektív,

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis na uvedený e-mail [email protected] príp. adresu, alebo zavolajte kontaktnej osobe, tel. č.+ 421 917 917 416 alebo +421 910 867 918.
ĎAKUJEME za zaslanie Vášho životopisu, vzhľadom na počet uchádzačov BUDEME KONTAKTOVAŤ LEN VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV.

Zaslaním životopisu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C

NEVYHNUTNÉ PODMIENKY:
- 6 mesačná prax v oblasti dopravy - rozvozov
tovaru vítaná!
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- preukaz o absolvovaní školenia vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
- karta vodiča
- zdravotný preukaz pracovníka v
potravinárstve

Ďalšie podmienky:
- slušné vystupovanie a schopnosť
komunikácie so zákazníkom
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť, presnosť, pracovitosť.

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4472007  Dátum zverejnenia: 11.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac