Sales Manager

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 700 - 3 000 EUR/mesiacZákladná brutto mzda od 1700€ + variabilná zložka v závislosti od % plnenia plánu (plnenie objemu tržieb a akvizícií)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného obchodníka na pozíciu Sales Manager, ktorý bude prínosom v oblasti skladovania a vnútroštátnej dopravy.

Hlavná náplň práce:
* nastavenie procesu a spolupráca s novými zákazníkmi a starostlivosť o nich
* správa a manažment zákazníkov najmä v oblasti vnútroštátnej dopravy a logistiky
* udržiavanie dobrých vzťahov v rámci portfólia klientov
* konzultácia a poradenstvo ohľadom poskytovaných služieb, prezentácia portfólia služieb firmy

Ďalšie činnosti:
• akvizičná činnosť - proaktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a možností na trhu
• identifikácia obchodných príležitostí a potrieb zákazníka
• vedenie obchodného rokovania a vyjednávanie podmienok za účelom nadviazania spolupráce a získania zákazníka
• tvorba, príprava a zasielanie cenových ponúk
• reporting obchodných aktivít a výsledkov
• sledovať, vyhodnocovať a stanovovať vývojové trendy a nové obchodné príležitosti
• koordinácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

*práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
*možnosť profesionálneho rastu
*priestor pre sebarealizáciu a a vlastnú organizáciu práce
*notebook, mobil
*služobné auto na služobné aj súkromné účely
*možnosť čerpať rekreačný príspevok po splnení podmienok

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis a motivačný list na uvedený e-mail. V prípade doplňujúcich informácií kontaktujte 0917917415.
Ďakujeme za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je vzdelanie v oblasti dopravy a logistiky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

*podmienkou je prax na podobnej pozícií minimálne 3 roky v oblasti dopravy a logistiky
*komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
*dobré prezentačné a vyjednávacie schopnosti
*organizačné schopnosti
*proaktívny prístup
*schopnosť pracovať v tíme
*flexibilita, cestovanie
*dôslednosť
*výborná znalosť trhu v oblasti dopravy a logistiky

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4364169  Dátum zverejnenia: 15.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac