Asistent/ka GR & marketing koordinátor/ka

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Hodonínska 25, 841 03 Záhorská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiacZákladná mzda od 950 eur + 30 % osobne ohodnotenie. Finálna výška mzdy na základe dohody s kandidátom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie, vítanie a uvádzanie návštevníkov
- vybavovanie telefonických hovorov, prijímanie, odosielanie a evidencia poštových resp. elektronických zásielok v slovenskom aj anglickom jazyku
- správa písomnej agendy, vystavovanie objednávok, evidencia zmlúv
- organizácia porád, stretnutí vedenia spoločnosti, vyhotovovanie zápisov z porád, organizovanie služobných cest managementu
- bežný telefonický kontakt s obchodnými (aj zahraničnými) partnermi
- komunikácia so správcom budovy
- komunikácia s notárskym úradom, zabezpečenie splnomocnenia, podpisu štatutára, zhotovenie vizitiek a pečiatok
- objednávanie kancelárskych potrieb, kávy
- tvorba a aktualizácia marketingových materiálov
- komunikácia s dodávateľmi - grafika, tlač, eventy (vianočné darčeky, workshopy)
- správa a aktualizácia sociálnych sítí /intranetu, podpora firemného webu
- spolupráca s HR a prevádzkou - náborové kampane, zamestnanecké súťaže
- interný marketing

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť osobného a profesionálneho rastu v rámci zabehnutej spoločnosti
- pružná pracovná doba
- výborný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ/VŠ vzdelanie
- prax na podobnej pozícii min. 1 rok
- znalosť práce s PC
- AJ – mierne pokročilý
- komunikačné zručnosti na vysokej úrovni, precíznosť, samostatnosť
- príjemné vystupovanie

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4104085  Dátum zverejnenia: 16.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac