Reagujte bez životopisu

Vodič na rozvoz tovaru s náborovým príspevkom !

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
740 EUR/mesiacPriemerná hrubá mzda od 1330€ a viac, hrubú mzdu tvorí: základná zložka mzdy 740 + variabilná zložka ( + diéty v zmysle cestovných náhrad).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho tímu!
Na stredisko hľadáme šikovného a zodpovedného vodiča s vodičským oprávnením skupiny C+E, výhodou je, ak bude vodič s Prešovského kraja, pretože parkovanie áut je v Prešove. Poskytujeme pre novonstúpeného vodiča náborový príspevok do výšky 400€ brutto.
Pracovná náplň vodiča je:
- rozvoz potravinárskeho tovaru v rámci Slovenska (práca na smeny),
- zásobovanie obchodných prevádzok.

- náborový príspevok do výšky 400€ brutto pre novonstupujúceho vodiča /vyplatenie NP po skúšobnej dobe pri trvaní TPP/
- stabilná práca v zabehnutej spoločnosti,
- pravidelná mzda (brutto mzda vo výplatnej páske),
- školenia BOZP a PO + školenia pre vodičov /legislatíva SR, EÚ/,
- v prípade, ak nemáte platnosť, zabezpečíme Vám psychotesty vodičov!

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis e-mailom [email protected] alebo na tel. čísle 0917917416.
ĎAKUJEME za zaslanie Vášho životopisu, vzhľadom na počet uchádzačov BUDEME KONTAKTOVAŤ LEN VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV.

Zaslaním životopisu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

NEVYHNUTNÉ PODMIENKY PRE PRIJATIE:
- vodičský preukaz skupiny C alebo CE podmienkou!,
- digitálna tachografová karta,
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča,
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča,
- preukaz o absolvovaní školenia vodiča,
- kvalifikačná karta vodiča,
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Ďalšie podmienky:
- slušné vystupovanie a schopnosť komunikácie so zákazníkom
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť, presnosť, pracovitosť

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3950062  Dátum zverejnenia: 2.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac