Manažér strediska _ vnútroštátna preprava

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Beckov
Termín nástupu
podľa dohody
1 950 EUR/mesiac* mesačná variabilná zložka na základe plnenia stanovených cieľov (vyššie uvedená mzda je minimálnou zaručenou výškou mzdy pre inzerovanú pozíciu, finálne zloženie mzdy a jej výška bude predmetom dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• úspešné nastavenie a neskôr riadenie významného projektu
• plná zodpovednosť za hospodárske výsledky strediska
• budete spolupracovať pri tvorbe budgetu a ponesiete zodpovednosť za jeho plnenie - po stránke výnosovej, tak nákladovej
• nesmiete sa zľaknúť ani nevyhnutného reportingu
• budete riadiť, koordinovať a motivovať 8 členný tím
• kľúčová osoba pre komunikáciu so zákazníkom vrátane zodpovednosti za service level
• kontrola a riadenie efektivity využívaním vlastných vozidiel v rámci svojho strediska
• kontrola a riadenie spolupráce s externými dopravcami
• očakávame úzku spoluprácu s ostatnými kolegami naprieč celou firmou
• budete nás zásobovať nápadmi a návrhmi na zlepšenie, inováciu či optimalizáciu riadenia projektu
• budete reportovať Riaditeľovi vnútroštátnej dopravy

Prečo ísť práve k nám?
• budete mať samostatnú, zodpovednú, náročnú a rozmanitú prácu, ktorá Vás bude baviť, rozvíjať a dá Vám možnosť posúvať sa ďalej
• nájdete u nás príjemné prostredie, kde si nikto na nič nehrá a tvoríme tak jeden zohraný tím
• dostanete od nás pridelený osobný automobil, a to aj na súkromné účely, samozrejmosťou je mobilný telefón a notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

• hľadáme kolegu, ktorý má aspoň 3 ročnou skúsenosť s vedením firmy, strediska, tímu alebo projektu - a to ideálne v oblasti dopravy
• mal by ste mať "drive" a svoju energiu dokázať preniesť aj na svoj tím
• očakávame od Vás komunikačné a vyjednávacie zručnosti, tzv. Obchodnického ducha, ak to zvládnete aj v anglickom jazyku a popr. nemeckom jazyku, budeme nadšenie
• základom musí byť tiež príjemné vystupovanie
• chýbať určite nesmie ani ťah na bránku
• bez samostatnosti, spoľahlivosti, dôslednosti, starostlivosti a tiež niekedy aj trpezlivosti to tiež nepôjde
• odolnosť voči stresu je samozrejmosťou
• očakávame od Vás, že pojmy ako zisk, tržba, marže pre Vás nie sú neznámou
• vodičský preukaz skupiny B je podmienkou

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3920086  Dátum zverejnenia: 4.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 950 EUR/mesiac