Administratívny pracovník - spracovanie jázd

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Beckov
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiaczákladná mzda 800,- eur + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vykonávanie činností týkajúcich sa elektronických záznamov MV a ich prepojenie do IS
* kompletizácia a spracúvanie prepráv do IS
* evidencia a vyhodnocovanie údajov z digitálnych kariet vodičov a tachografov vozidiel
* evidencia a kontrola nákladov vzniknutých používaním MV
* zabezpečenie prepojenia a komunikácie (vodič, dispo, fakturácia)
* činnosti súvisiace s reportovaním využitia vlastných vozidiel a iné reporty v rôznej frekvencii
* vyúčtovanie pracovných ciest a ich kontrola, vyhodnocovanie spotreby PHM vozidiel
* informovanie o procesoch novoprijatých vodičov
* kompletizácia dochádzky ostatných zamestnancov na stredisku
* spracúvanie mzdových podkladov vodičov strediska
* objednávanie a evidencia ochranných pracovných prostriedkov pre vodičov
* zadávanie objednávok do IS
* ostatné administratívne činnosti

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť osobného a profesionálneho rastu v rámci zabehnutej spoločnosti

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis a motivačný list na uvedený e-mail.

Ďakujeme za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Zaslaním životopisu a motivačného listu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

* zanietenie pre prácu
* samostatnosť a zodpovednosť
* komunikatívnosť
* logické myslenie
* znalosť práce s PC
* prax na obdobnej pozícií vítaná

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3919237  Dátum zverejnenia: 2.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac