Špecialista/tka dopravy

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
01.02.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 230 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť C.S. CARGO Slovakia a.s. hľadá do svojho tímu nového kolegu/kolegyňu na prevádzku v Novej Dubnici.
Rád/a chodíš do práce, máš zodpovedný prístup a vyhovuje ti byť súčasťou mladého kolektívu? Tak ťa radi privítame v našom tíme!

Čo bude tvojou náplňou práce:
• správa informačného systému na riadenie dopravy (GPS monitoring vozidiel)
• administrácia palivových kariet, mýtnych jednotiek a telefónov
• tvorba reportov a úzka spolupráca s inými oddeleniami v rámci SK/CZ
• participácia na úprave a zmene procesov v rámci skupiny
• administratívna podpora prevádzky

• práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
• možnosť profesionálneho rastu
• pružná pracovná doba
• notebook, mobil
• home office

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis na e-mail: [email protected], alebo nás kontaktuje na bezplatnom tel. č.0800 10 22 77, alebo na tel. 0917917416.

Zaslaním životopisu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom nám to písomne oznámte.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2020 (ostáva ešte 48 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• skúsenosti z oblasti dopravy výhodou
• prax so spracovaním údajov, analýzami a
reportami
• komunikačné a organizačné zručnosti
• schopnosť pracovať v tíme
• flexibilita v podobe občasného cestovania na
prevádzky v rámci SK
• samostatnosť, chuť pracovať a zlepšovať sa

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

C.S. CARGO Slovakia a.s.
Hodonínska 25
841 03 Bratislava
ID: 3824429  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 230 EUR/mesiac