Prevádzkový analytik-senior pre pobočku v Bratislave

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 300 - 1 500 EUR/mesiacbrutto: základná mzda od 1050€ + 30% variabilná zložka, brutto celkom 1360€ - finálna úroveň mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidátov!!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi a podieľa sa na tvorbe obchodného plánu, finančných plánov a správ.
• Zaisťuje, aby finančné výsledky boli pripravené, analyzované, okomentované
a reportované
• Podieľa sa na príprave výkazov a štatistických analýz pre vnútorné potreby
spoločnosti
• Kontroluje projekty kapitálových výdavkov. Zaisťuje identifikáciu a
reportovanie všetkých plánovaných aj existujúcich projektov a kontrolu a
prehodnocovanie plánov výdavkov vrátane reportovania aktuálneho stavu
jednotlivých projektov.
• Podieľa sa na príprave rozpočtov, zaisťuje potrebné dáta.
• Zúčastňuje sa prípravy prezentácií pre vedenie spoločnosti.
• Vypracováva metódy a postupy zhromažďovania a spracovania údajov.
Pritom využíva dáta z dostupných zdrojov a rôznych ekonometrických metód
a výberových postupov.
• Skúma a analyzuje ekonomické údaje pre vypracovanie správ, v ktorých sú
zhrnuté výsledky uskutočnených šetrení.
• Formuluje zásady, postupy, plány a odporúčania pre jednoduchšie získanie
prehľadu o finančnej situácii na trhu, prípadne navrhuje riešenia
ekonomických problémov.

- práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- priestor pre sebarealizáciu a a vlastnú organizáciu práce
- notebook, mobil

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis a motivačný list na uvedený e-mail.
Ďakujeme za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- schopnosť rýchlo sa učiť
- analytické zručnosti
- dôslednosť a precíznosť
- komunikatívnosť
- proaktívny prístup
- tímová spolupráca
-flexibilita

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3463457  Dátum zverejnenia: 6.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 500 EUR/mesiacbrutto: základná mzda od 1050€ + 30% variabilná zložka, brutto celkom 1360€ - finálna úroveň mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidátov!!!