Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy - Sereď

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
zaujímavé finančné ohodnotenie: základná zložka mzdy brutto: od 486 eur + bonusy+ diéty, netto od 1600 eur s diétami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám!
Pre našu pobočku hľadáme :
- Vodičov MKD

*poskytujeme zaujímavý náborový bonus !!
*práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so zaujímavým finančným ohodnotením
(mzda, diéty, bonusy, odmena za odjazdené km všetko spolu vo výplatnej páske!)
* fixne pridelené vozidlo, moderný vozový park
* zabezpečíme resp. preplatíme Vám náklady na psychotesty do výšky 50€
*trvalý pracovný pomer s nárokom na dovolenku (nie turnusová práca)

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis na uvedený e-mail príp. adresu, alebo zavolajte kontaktnej osobe a dohodnite si termín pohovoru.
volajte bezplatne: 0800 10 22 77

Zaslaním životopisu a motivačného listu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VP skup.C E
- kvalifikačná karta vodiča
- zdravotná a psychická spôsobilosť
- digitálna karta do tachografu
- prax min. 3 mesiace
- AJ prípadne NJ – základy výhodou

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3422263  Dátum zverejnenia: 15.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé finančné ohodnotenie: základná zložka mzdy brutto: od 486 eur + bonusy+ diéty, netto od 1600 eur s diétami