Business Development Manager

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
OBI, Hodonínska 25, Záhorská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Brutto mzda : základná zložka mzdy 2200€ + 30%variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*správa a manažment zákazníkov
*aktívna akvizícia zákazníkov a ich udržanie
*riadiť a uskutočňovať jednania so zákazníkmi
*sledovať, vyhodnocovať a stanovovať vývojové trendy a nové obchodné príležitosti
*koordinácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami

*práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
*možnosť profesionálneho rastu
*priestor pre sebarealizáciu a a vlastnú organizáciu práce
*notebook, mobil, auto

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis a motivačný list na uvedený e-mail.
Ďakujeme za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

*prax na podobnej pozícií minimálne 3 roky
*komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
*organizačné schopnosti
*proaktívny prístup
*schopnosť pracovať v tíme
*flexibilita, cestovanie
*samostatnosť, dôslednosť
*znalosť trhu

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3354643  Dátum zverejnenia: 27.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Brutto mzda : základná zložka mzdy 2200€ + 30%variabilná zložka