Nákupca forwardových kapacít

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Hlavná 30, 900 31 Stupava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*sledovanie trhových trendov a podmienok trhu v logistických službách
*výber dodávateľov (dopravcov)
*rokovanie o cenách a zmluvných podmienkach
*celonárodná podpora, zabezpečenie kapacít pre všetky projektové tímy (strediská)
*permanentná komunikácia s dopravcami

*práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
*možnosť profesionálneho rastu
*priestor pre sebarealizáciu a a vlastnú organizáciu práce
*notebook, mobil

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis a motivačný list na uvedený e-mail.
Ďakujeme za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*prax na obdobnej pozícií minimálne 2 roky
*komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
*flexibilita, cestovanie
*samostatnosť
*znalosť trhu

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3218690  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou