Disponent

C.E.P.Scherdel Pružiny spol. s r.o.

Miesto práce
Javorinská 1200/4, Myjava
Od 1 450 EUR/mesiacmzda od 1.450,-EUR v závislosti od skúseností a praxe, plus ostatné príplatky vrámci Zákonníka práce, zvýšenie mzdy po skončení skúšobnej doby a v súvislosti s dobre odvedenou prácou i v ďalších obdobiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v jednozmennej prevázdke, práca so skladovým softwarom, príjem a výdaj materiálu a tovaru, starostlivosť a komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku, vystavovanie dokladov potrebných pre export

- Odmeňovanie a ďalšie nadštandardné bonusy v zmysle podnikovej dohody (13-ty a 14-ty plat, kvartálne prémie, dochádzkový bonus 50,-EUR/mesiac, vernostné, príspevok na cestovné a ďalšie bonusy, sociálny program)
- Stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v automotive na obdobnej pozícii

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, tímový hráč

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.
Výrobný závod na Slovensku zaoberajúci sa výrobou ohýbaných, zváraných komponentov a torzných pružín.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4039352  Dátum zverejnenia: 5.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac