Technicko-administratívny pracovník

C.E.P.Scherdel Pružiny spol. s r.o.

Miesto práce
Javorinská, Myjava
Termín nástupu
01.03.2019 / dohodou
od 800,- / mesiac na základe skúseností, plus prémie a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie technickej výrobnej dokumentácie, obstarávanie, vypracovávanie a evidencia cenových ponúk, vypracovanie objednávok pre výrobu dielov, kooperácia výroby montážnych a náhradných dielov, komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi na tuzemskom i zahraničnom trhu, kontrola a zabezpečenie termínu objednávok, kontrola vyrobených dielov a príprava dielov pre ďalšie spracovanie, kontrola skladových zásob.

13-ty a 14-ty plat, kvartálne odmeny, vernostné, dochádzkový bonus50,- mesačne, inovačné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť čítať technickú dokumentáciu znalosť technologií v strojárskej výrobe

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.
Výrobný závod na Slovensku zaoberajúci sa výrobou ohýbaných, zváraných komponentov a torzných pružín.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3414748  Dátum zverejnenia: 1.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800,- / mesiac na základe skúseností, plus prémie a odmeny