Elektromechanik / elektrotechnik

C.E.P.Scherdel Pružiny spol. s r.o.

Miesto práce
Javorinská 1200/4, Myjava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 850,- eur v závislosti od praxe, plus prémie a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava a údržba strojov a technologických liniek, opravy elektrických a elektronických prvkov v elektroinštaláciach strojov, strojových periférii, realizácia montáže , zapájania a inštalácie výrobných zariadení a strojov, samostatná práca na základe technickej dokumentácie, písomných a ústnych pokynov, oprava a údržba strojov s NC systémom, oprava regulačnej a meracej techniky, zodpovednosť za elektrotechnickú údržbu budov a priestorov firmy, základné elektroinštalačné práce, vedenie kníh opráv strojov, zodpovednosť za čistotu dielne, uloženie nástrojov, prístrojov, súčiastok a náhradných dielov

13-ty a 14-ty plat, kvartálne prémie, dochádzkový bonus 50,-/mesiac, vernostné, príspevok na cestovné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyhláška MPSVR ť.508/2009 Z.z. §22, §23
technické myslenie
manuálna zručnosť
zodpovednosť, samostatnosť, felxibilita

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.
Výrobný závod na Slovensku zaoberajúci sa výrobou ohýbaných, zváraných komponentov a torzných pružín.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3241063  Dátum zverejnenia: 23.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 850,- eur v závislosti od praxe, plus prémie a odmeny