Upratovanie predajne s oblečením - Žilina

C Clean Services s.r.o.

Miesto práce
OC Atrium Dubeň, Žilina, Vysokoškolákov, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
4 €/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovné miesto na upratovanie predajne s oblečením v Žiline.
Ide o ranné upratovanie, 5x do týždňa, po 3 hod. pred otvorením predajne (od 6:00-9:00)
Jedná sa o predajňu v Nákupnom centre Dubeň.

Náplň práce : vysávanie, utieranie prachu, umývanie sklených plôch..

V prípade záujmu a ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na t. č. 0903911377 alebo mailom na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Zodpovednosť, pracovitosť, samostatnosť..

Sme spoločnosť zameraná na komplexné riešenia pre klienta v oblasti upratovacích služieb. Našou hlavnou filozofiou je profesionálny prístup s profesionálnou technológiou a proaktívnou komunikáciou. Nehľadáme problém, vidíme riešenia a dokážeme ich aplikovať v praxi, čo oceňujú aj naši klienti.

Povedzte nám s čím máte vo vašich priestoroch problém, my Vám navrhneme riešenie. Naše oddelenie technického čistenia je pripravené reagovať.
ID: 3614039  Dátum zverejnenia: 5.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 €/ hodina