Reagujte bez životopisu

Upratovač/ka nákupného centra - Banská Bystrica

C Clean Services s.r.o.

Miesto práce
Na Troskách, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
623 EUR/mesiacpreplácanie nadčasov, zástupov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovné miesto, na trvalý pracovný pomer , na pozíciu upratovačky do nákupného centra v Banskej Bystrici.
Náplň práce:
- starostlivosť o čistotu interiéru nákupného centra,
- umývanie sklených plôch, výťahov, eskalátorov, sociálnych zariadení, chodieb..
- práca v priestoroch s rýchlym občerstvením,
- upratovanie administratívnych priestorov,

Pracovná doba je na smeny po 8 hodín (ranná, poobedná)

Preplácanie nadčasov, zástupov.

V prípade záujmu a ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č. - 0917654973 alebo mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť

Sme spoločnosť zameraná na komplexné riešenia pre klienta v oblasti upratovacích služieb. Našou hlavnou filozofiou je profesionálny prístup s profesionálnou technológiou a proaktívnou komunikáciou. Nehľadáme problém, vidíme riešenia a dokážeme ich aplikovať v praxi, čo oceňujú aj naši klienti.

Povedzte nám s čím máte vo vašich priestoroch problém, my Vám navrhneme riešenie. Naše oddelenie technického čistenia je pripravené reagovať.
ID: 3484667  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 623 EUR/mesiac