Upratovač/ka v nákupnom centre - Prešov

C Clean Services s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
450 v čistom /mesiac + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovné miesta, na trvalý pracovný pomer, na pozíciu upratovačky do nákupného centra v Prešove.
Náplň práce :
- starostlivosť o čistotu interiéru nákupného centra
- umývanie sklených plôch, výťahov, eskalátorov, sociálnych zariadení, chodieb..
- práca v priestoroch s rýchlym občerstvením, upratovanie administratívnych priestorov..

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis mailom na - [email protected], alebo nás kontaktujte na t.č. - 0907908680.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Sme spolonosť zameraná na komplexné riešnia pre klienta v oblasti upratovacích služieb. Našou hlavnou filozofiou je profesionálny prístup s profesionálnou technológiou a proaktívnou komunikáciou. Nehľadáme problém, vidíme riešenia a dokážeme ich aplikovať v praxi, čo oceňujú aj naši klienti.

Spoločnosť tvoria mladí dynamickí ľudia, ktorí sa postarajú o pohodlie v istých priestoroch.
naše hodnoty vedia oceniť aj nároční
sme tím, ktorý sa chce neustále zlepšovať a vyvíjať, aby prinášal komplexné riešenia a odbremenil klienta
tím, ktorý chce dávať klientovi / projektu myšlienku, technické riešenia a starostlivosť na profesionálnej úrovni.
Pravidelné upratovanie
Nebudeme tvrdiť, že sme najlepší, ale hľadáme najlepšie riešenia v oblasti upratovacích služieb pre klienta :

osobný prístup
výber kvalitných zamestnancov
profesionálna technológia a čistiace prostriedky
dávkovacie systémy chémie šité na mieru
hodonotenie kvality, aktívna starostlivosť
Technické čistenia

Povedzte nám s čím máte vo vašich priestoroch problém, my Vám navrhneme riešenie. Naše oddelenie technického čistenia je pripravené reagovať.

odprašnenie priestorov, podhľadov, svietidiel a pod. tak aby vaša prevádzka nebola čistá len do výšky vašich očí
generálne čistenie priestorov
tepovanie (všetky druhy textilných povrchov, veľké plochy a podobne)
umývanie okien, výkladov a presklených priečok a fasád
výškové práce
čistenie a údržba exteriérov
čistenie eskalátorov / travelátorov

Klincová 37/B
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Matej Chrenko
Tel.: +421907908680
E-mail: poslať životopis
ID: 3315349   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   450 v čistom /mesiac + bonusy