Upratovač/ka v nákupnom centre - Prešov

C Clean Services s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
520 brutto /mesiac + preplácanie nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovné miesta, na trvalý pracovný pomer alebo dohodu, na pozíciu upratovačky do nákupného centra v Prešove.
Náplň práce :
- starostlivosť o čistotu interiéru nákupného centra
- umývanie sklených plôch, výťahov, eskalátorov, sociálnych zariadení, chodieb..
- práca v priestoroch s rýchlym občerstvením, upratovanie administratívnych priestorov..

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis mailom na - [email protected], alebo nás kontaktujte na t.č. - 0904671956.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Sme spoločnosť zameraná na komplexné riešenia pre klienta v oblasti upratovacích služieb. Našou hlavnou filozofiou je profesionálny prístup s profesionálnou technológiou a proaktívnou komunikáciou. Nehľadáme problém, vidíme riešenia a dokážeme ich aplikovať v praxi, čo oceňujú aj naši klienti.

Povedzte nám s čím máte vo vašich priestoroch problém, my Vám navrhneme riešenie. Naše oddelenie technického čistenia je pripravené reagovať.
ID: 3315349  Dátum zverejnenia: 10.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520 brutto /mesiac + preplácanie nadčasov