Elektromontér

C.CH.VZDUCHOTECHNIKA, s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacMzda 1800 (brutto)/mesiac u zamestnanca. Hodinová sadzba 12,50€/hod. u živnostníka/1-osobová s. r. o. Navýšenie hodinovej sadzby po skúšobnej dobe (3 mesiace). Výška mzdy závisí i od odbornosti uchádzača. Zákonné príplatky: príplatky za víkendy, príplatky za sviatky. Nad rámec základu a prémií: osobné ohodnotenie, nadštandardné príplatky za nadčasy, príplatky za pohotovosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatný elektrotechnik - diagnostika VZT technológií (vetracie jednotky,klimatizačné jednotky, filtračné zariadenia, ventilátory)
- Montáž elektrorozvodov, elektrorozvádzačov
- Montáž klimatizačných zariadení
- Montáž kotviacej techniky a prvkov
- Prevádzka, kontrola, preventívna a poruchová údržba elektro zariadenia
- Zabezpečenie chodu technologického zariadenia elektročasti
- Identifikácia a špecifikácia príčin závad na prevádzkovaných a opravovaných zariadeniach
- Zaisťovanie elektrických zariadení pred ich opravou a odisťovanie po oprave
- Vedenie prevádzkových záznamov
- Požadovaná odborná znalosť §22

- jednosmenná prevádzka 7:00 - 15:30
- stabilné zamestnanie, sociálne istoty
- kurzy výškových prác, rôzne školenia v réžii firmy
- preukazy (preukaz na vysokozdvižný vozík, lešenársky preukaz, ...) v réžii firmy
- preplatenie lekárskych prehliadok
- pracovné odevy a pracovné pomôcky v réžii firmy
- úrazové poistenie pre zamestnancov, živnostníkov (počas pracovnej doby i mimo nej)
- finančné odmeny pri pracovných a životných jubileách
- narodeninové/meninové darčeky
- finančný príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe
- odborné alebo jazykové vzdelávanie
- závodná jedáleň
- firemné akcie, teambuildingy
- nápoje, občerstvenie a vitamíny zadarmo
- po skúšobnej dobe možné príspevky na bývanie, dochádzanie

Pobočka spoločnosti: Cesta do Rudiny 1098, 02 401 Kysucké Nové Mesto
Výkon práce v priestoroch: Stáli klienti v Kysuckom novom Meste

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ELEKTRO

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ideálny kandidát je:
- manuálne zručný, prácu vykonáva precízne,
- samostatný a zodpovedný

Firma C.CH. VZDUCHOTECHNIKA, s.r.o. pôsobí na slovenskom i českom trhu od deväťdesiatych rokov, čo predstavuje úspešných 30 rokov na trhu. Spoločnosť sa dobre etablovala doma i v zahraničí, spolupracuje s celým radom popredných výrobcov a dodávateľov vzduchotechnických a klimatických zariadení v celej Európe, čo z nej robí konkurencieschopný podnik na medzinárodnom trhu.

Od svojho vzniku úspešne rozvíja činnosť v oblasti vzduchotechniky – montáže, demontáže, dodávok moderných vzduchotechnických zariadení pre priemyselné a individuálne použitie a v oblasti záručného i pozáručného servisu, merania a regulácie.

Pri budovaní sa postupne vytvoril realizačný tím, ktorý i formou outsourcingu poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby, ako sú projekcia, príprava a realizácia zákaziek a servis. V poslednom čase sa spoločnosť snaží rozvíjať kvalitnú filtráciu znečisteného vzduchu, čím prispieva k zlepšeniu životného prostredia - "zelená planéta".

Sídlo Firmy:
C.CH. Vzduchotechnika, s.r.o.
Vieska 80
908 63 Radošovce

Korešpondenčná adresa:
C. CH. Vzduchotechnika, s. r. o.
Nádražná 33/M
909 01 Skalica

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4085447  Dátum zverejnenia: 16.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac