Montér Vzduchotechniky

C.CH.VZDUCHOTECHNIKA, s.r.o.

Miesto práce
Skalica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
8,8 EUR/hod.Odmeny, príplatky za práce v sobotu,nedeľu a sviatky, nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednosmenná prevádzka 7:00 - 15:30.
Montáž - demontáž a údržba zariadenia vzduchotechniky, klampiarske práce, obsluha motorových vozíkov, obsluha vysokozdvižných plošín. Môže sa jednať aj o prácu vo výškach(lešenie, strecha, vysokozdvižná plošina)
Práca podľa výkresovej dokumentácie.

základ 8,8 € btt , nad rámec základu a prémií sú: víkendy, osobné ohodnotenie, príplatky za nadčasy.
Možnosť prejsť kurzom výškových prác a ďalších kurzov pre zvýšenie odbornosti v réžii firmy.
Pracovné odevy, náradie a ochranné pomôcky taktiež v réžii spoločnosti.

Životopisy zaslať na [email protected]. Uchádzačov budeme priebežne kontaktovať telefonátom aj mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske výhodou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ideálny kandidát je:
- manuálne zručný, prácu vykonáva precízne,
- samostatný a zodpovedný

Firma C.CH. VZDUCHOTECHNIKA, s.r.o. pôsobí na slovenskom i českom trhu od deväťdesiatych rokov, čo predstavuje úspešných 30 rokov na trhu. Spoločnosť sa dobre etablovala doma i v zahraničí, spolupracuje s celým radom popredných výrobcov a dodávateľov vzduchotechnických a klimatických zariadení v celej Európe, čo z nej robí konkurencieschopný podnik na medzinárodnom trhu.

Od svojho vzniku úspešne rozvíja činnosť v oblasti vzduchotechniky – montáže, demontáže, dodávok moderných vzduchotechnických zariadení pre priemyselné a individuálne použitie a v oblasti záručného i pozáručného servisu, merania a regulácie.

Pri budovaní sa postupne vytvoril realizačný tím, ktorý i formou outsourcingu poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby, ako sú projekcia, príprava a realizácia zákaziek a servis. V poslednom čase sa spoločnosť snaží rozvíjať kvalitnú filtráciu znečisteného vzduchu, čím prispieva k zlepšeniu životného prostredia - "zelená planéta".

Sídlo Firmy:
C.CH. Vzduchotechnika, s.r.o.
Vieska 80
908 63 Radošovce

Korešpondenčná adresa:
C. CH. Vzduchotechnika, s. r. o.
Nádražná 33/M
909 01 Skalica

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3864462  Dátum zverejnenia: 20.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8,8 EUR/hod.