Predajca náhradných dielov a príslušenstva / skladník

C-CAR, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 300 EUR/mesiacMzda je závislá od výkonu pracovníka a servisu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj originálnych dielcov a príslušenstva v autorizovanom servise
- komunikácia so zákazníkmi a poradenstvo (prvý kontakt so zákazníkom)
- odborné poradenstvo
- vypracovanie cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníkov
- objednávanie, výdaj a príjem tovaru zo skladu
- hmotná zodpovednosť za zverený sklad
- fakturácia a práca s hotovosťou (pokladňa)
- komunikácia s dodávateľmi
- kontrola vystaveného tovaru
- spracovanie reportov a práca v interných systémoch
- vedenie skladového hospodárstva, vykonávanie inventúry

- odborný rast
- technické a technologické zázemie
- príspevok na stravné lístky
- starostlivosť o zamestnancov
- pracovná doba: pondelok - piatok
- víkendy voľné
- vianočné odmeny
- množstvo zliav a výhod v autorizovanom servise VW + Citroën

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať zaslaním štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku spolu s fotografiou na e-mailovú adresu.
Na osobný pohovor budú pozvaní a kontaktovaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá posúdením všetkých životopisov. Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti C-CAR, s.r.o. súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. O ochrane osobných údajov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je výhodou

- vysoká zákaznícka orientácia, ochota pomôcť
- obchodnícke myslenie
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- prehľad v automobiloch a technike vítaný
- flexibilita, kreativita
- zodpovednosť a spoľahlivosť

Spoločnosť C-CAR, s.r.o. je autorizovaným predajcom vozidiel značky CITROËN a autorizovaným servisom CITROËN. Sme trhovo a prozákaznícky orientovanou spoločnosťou. Našim cieľom je byť úspešnou firmou so spokojnými zákazníkmi a spokojnými zamestnancami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4227437  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac