Skladník/skladníčka s textilným tovarom.

C&A Logistics Nove Mesto s.r.o.

Miesto práce
Kočovce-Rakoľuby
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 061 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš vzťah k manuálnej práci, no nechceš pracovať za pásom? Naši zamestnanci víkendy a sviatky trávia s rodinou, alebo aktivitami, ktoré majú radi. V tieto dni sa u nás totiž nepracuje. Tieto výhody a dobré ohodnotenie prinášajú našej spoločnosti spokojných zamestnancov, ktorí chodia do práce radi. Tvojou náplňou práce bude triedenie, vešanie a kompletovanie tovaru, nakládka tovaru a iné činnosti skladového hospodárstva.

13. plat
zľava na nákup oblečenia C&A vo výške 20% s možnosťou kombinovania s ďalšími zľavami
vianočné poukážky na nákup tovaru C&A v hodnote 100€
stravovanie priamo v spoločnosti - možnosť výberu zo šiestich jedál (aj bezlepková strava)
doprava zabezpečená v smere Nové Mesto nad Váhom aj Trenčín

Ak chcete byť súčasťou nášho kolektívu a spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte, využite túto príležitosť a zašlite nám Váš životopis prostredníctvom portálu Profesia, príp. na adresu spoločnosti.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

ochota pracovať fyzicky
pracovná flexibilita
zodpovedný prístup k práci
dôslednosť a dochvíľnosť
ochota pracovať v 2 zmennej prevádzke/medzizmene

V C&A veríme, že každý má právo vyzerať a cítiť sa výborne. Preto ponúkame našu kvalitnú módu za prístupné ceny skutočným ľuďom viac ako 180 rokov. V súčasnej dobe zamestnávame viac ako 35 000 zamestnancov v 21 krajinách Európy. Ponúkame pracovné príležitosti v otvorenom a tímovo orientovanom prostredí stabilnej rodinnej firmy.
ID: 4358009  Dátum zverejnenia: 21.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 061 EUR/mesiac