Realitný maklér/špecialista - pre realitnú kanceláriu roka 2018 a 2019

BYVAKOM s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Od 1 100 EUR/mesiacMzda je platená úkolovo. Môže sa pohybovať od 1100€ až po (vami nastavená suma).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre novootvorenú pobočku realitnej kancelárie roka 2018 a 2019 v Trenčianskom kraji hľadáme nových kolegov. Staňte sa členom mladého tímu, ktorý vie ako na to. Kolegov naučíme náš marketing a efektívnu stratégiu predaja.
Vašou náplňou práce bude:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií
- administratívna práca v kancelárií
- spravovanie svojho portfólia
- pravidelná komunikácia a budovanie vzťahu s klientom
- obhliadky nehnuteľností so záujemcami

Výhody, ktoré poskytuje naša spoločnosť pre našich maklérov:
- pracovné miesto v moderne zariadenej kancelárii
- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov
- ponúkame klientom vypracovanie projektovej dokumentácie pre stavbu RD
- zabezpečujeme stavebné povolenie
- klientom vieme ponúknuť výstavbu RD cez nášho obchodného partnera
- klientom zabezpečíme znalecký posudok cez interného znalca
- silný marketing
- pri našich obchodoch zabezpečujeme právny servis u nášho právnika
- nepretržitá odborná podpora

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny, ambiciózny, kreatívny, pracovitý, cieľavedomý,...

BYVAKOM - Komplexné bývanie ponúka služby pre realizáciu Vášho bývania. Ponúkame realitné služby (kúpu/predaj nehnuteľností), finančné poradenstvo (sprostredkovanie hypotekárnych úverov, spotrebných úverov a zabezpečenie), interiérový dizajn (vytvorenie vizualizácií podľa Vašich predstáv) a sprostredkovanie výroby a montáže (z vizualizácie vypracujeme výkresovú dokumentáciu a následne požiadame slovenských výrobcov o cenové ponuky na mieru - s Vami vyberieme tú najlepšiu ponuku a vybavíme všetko za Vás
ID: 4020263  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac