Technik domového a bytového fondu

Bytterm,a.s.

Miesto práce
Saleziánska 4, Žilina
Termín nástupu
01.01.2020
700 - 770 EUR/mesiac650 € základná mzda + 120 € mesačná prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia a zabezpečenie prevádzky a údržby domového a bytového fondu,
- organizovanie a účasť na domových schôdzach po pracovnom čase

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SPŠ stavebná, alebo VŠ 1.stupňa technického zamerania

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť, flexibilita, precíznosť, lojálnosť,
zodpovednosť

Zamestnanecká akciová spoločnosť , ktorá sa zaoberá správou a údržbou domového a bytového fondu a zabezpečuje nákup, výrobu , rozvod a predaj tepla a teplej úžitkovej vody.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3792244  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 770 EUR/mesiac650 € základná mzda + 120 € mesačná prémia