Kúpeľňový dizajnér/ka - kúpeľňové štúdio

Bytservis-UM spol. s r.o

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiac+ prémiová zložka mzdy podľa výkonu a obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme a očakávame:
Akčného človeka, ktorý sa nebojí komunikovať a má zmysel pre uzatváranie predaja.
Komunikáciu so zákazníkmi osobne, telefonicky aj e-mailom.
Užívateľská znalosť práce na PC.
Užívateľská znalosť práce s programom CAD DECOR - nie je podmienkou.
Kreatívne myslenie s citom pre estetické technické riešenie, zmyslom pre detail a s priestorovou orientáciou.
Úspešnosť v uzatváraní predaja - od poradenstva, vytvorenia cenovej ponuky, objednávky až po zabezpečenie dodávky tovaru a celkovú spokojnosť zákazníka.

Ponúkame:
stabilné zamestnanie v dlhodobo prosperujúcej spoločnosti
zaškolenie na ponúkané produkty a grafický návrh kúpeľní
pracovný pomer na dobu neurčitú

Svoje životopisy zasielajte VÝLUČNE na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovede budeme zasielať iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Nič nepokazíš dobre vyzerajúcim životopisom, plným podstatných informácií o tebe a tvojich pracovných zručnostiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Spoločnosť Bytservis - UM, spol. s r.o. sa venuje primárne malo/veľkoobchodu a využíva pritom veľkých predajných a skladových priestorov, ktoré si vybudovala postupne počas svojej pôsobnosti na trhu. Preto dokáže spoľahlivo plniť náročné požiadavky zákazníkov, čo sa týka rozmanitosti tovaru, ako aj ceny.K tomu všetkému patrí zabezpečenie záručného a pozáručného servisu a dovoz u nás zakúpeného tovaru. Okrem toho sa firma venuje montážam v oblasti voda-kúrenie-plyn-elektrika.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3744489  Dátum zverejnenia: 16.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac