IT Servisný technik

Miesto práce
Južné nábrežie, Vyšné Opátske
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
878 - 1 317 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje technickú podporu a servis zamestnancom, technickému tímu a manažmentu. Zodpovedá za plynulý chod zariadenia a programov osobných počítačov. Servisný technik pre IKT podporu je riešiteľom technických problémov súvisiacich s dodanou IT technikou a technológiou. Zabezpečuje servis a podporu zamestnancom, môže sa vyskytnúť v pozícii konzultanta pri navrhovaní nových riešení. Je znalcom dodávanej techniky a technológie.
Taktiež zabezpečuje inštaláciu novo nadobudnutej IT techniky, činnosti spojené s realizáciou záručného a pozáručného servisu, nadštandardné mimozáručné činnosti pre zákazníkov v závislosti od dohodnutých obchodných podmienok. V prípade väčších dodávateľských projektov sa zúčastňuje na príprave a realizácii. Veľkú časť svojej práce vykonáva medzi zamestnancami, dôležitým aspektom jeho práce je preto orientácia na riešenie problému - zmysel pre službu a podporu.
  • riešenie technických problémov, servisné zásahy
  • inštalácia a prevádzkovanie SW a HW produktov a technológií, aktualizácie
  • údržba a administrácia dodanej techniky a technológie
  • príprava technických riešení a služieb
  • komunikácia so zamestnancami a technické konzultácie
  • dokumentovanie problémov a ich riešenie - HELPDESK
  • školenie zamestnancov o produktoch, technických službách, technológiách
  • účasť na obchodných projektoch a tendroch v rámci IKT
  • podpora a analytická práca pri zavádzaní nových produktov
  • montáž, inštalácia a prevádzkovanie novej IT techniky, či už špeciálnej alebo všeobecnej ako sú PC, servre, LAN, periférne zariadenia ako napr. tlačiarne, kopírky, modemy, skenery, video konferenčná technika
  • inštalácia operačných systémov a rôznych SW aplikácií
  • servisné zásahy, údržba, profylaxia HW a SW v mieste inštalácie a/alebo v servisnom stredisku
  • diagnostika a oprava IT zariadení
  • upgradovanie HW, reinštalácia a konfigurovanie SW
  • plánovanie projektov

  • príspevok na stravu zamestnanca
  • príspevok do DDP
  • príspevok na športové aktivity
  • príspevok na kultúrne akcie
  • príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • príspevok pri životných jubileách
  • mobilný telefón aj na súkromné účely
  • zamestnávateľ umožňuje zamestnancom bezplatné parkovanie na parkovisku zamestnávateľa

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis s motivačným listom. Spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, pozvánkou na osobný pohovor. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Kontakt: 055/7871 301, 0950 727 929
Južné nábrežie 13
042 19 Košice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektotechnika, Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť hardvéru počítačov a notebookov
  • znalosť operačných systémov Microsoft pre PC a notebooky, inštalácia a konfigurácia
  • znalosť inštalácie patchov, ovládačov, upgrade SW a HW, zálohovanie
  • skúsenosť s inštaláciou a konfiguráciou IT techniky
  • technické znalosti a zručnosti
  • prehľad a orientácia v oblasti IT
  • analytické myslenie

Bytový podnik mesta Košice, s.r.o. je v súčasnosti správcom 299 nebytových priestorov a objektov, 1467 obecných bytov a 6223 vlastníckych bytov. Nebytové priestory a objekty obsahujú obchodné priestory, ambulancie, sklady, kancelárie, zasadačky, spoločné priestory, ktoré sú na dlhodobý i krátkodobý p r e n á j o m. Ponúkané služby a práce sa opierajú o dlhoročné skúsenosti spoločnosti so správou, údržbou a obnovou bytového a domového fondu. Pracovníci našej spoločnosti na ponúkané služby a práce sú riadne zaškolení a v prípade, že to vyžaduje legislatíva na druh poskytovanej služby, alebo práce majú príslušnú odbornú spôsobilosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Durová
Tel.: +421557871329
E-mail: poslať životopis
ID: 4267480  Dátum zverejnenia: 23.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 878 EUR/mesiac