Pracovník vlastnej ochrany - operátor kamerového systému

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
696 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonáva službu v zmysle zákona o súkromných bezpečnostných službách, smerníc pre výkon vlastnej ochrany a ich príloh ako aj iných interných predpisov zamestnávateľa
  • priamo dohľadá na dodržiavanie zákonných predpisov a interných predpisov zamestnávateľa
  • vykonáva ďalšie činnosti v zmysle zákona o SBS a riadi sa pokynmi nadradených
  • vykonáva denné kontroly vonkajšieho stavu chráneného objektu
  • kontroluje úplnosť dokladov a pomôcok určených pre výkon vlastnej ochrany
  • plní úlohy na úseku ochrany pred požiarmi
  • monitoruje dodržiavanie zásad BOZP zamestnancami BPMK v priestoroch chráneného objektu
  • vykonáva obchádzkovú činnosť
  • monitoruje činnosť osôb v chránených objektoch kamerovým systémom

  • príspevok na stravu zamestnanca
  • príspevok do DDP
  • príspevok na športové aktivity
  • príspevok na kultúrne akcie
  • príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • platená dovolenka nad rámec zákona
  • príspevok pri životných jubileách
  • mobilný telefón aj na súkromné účely

Záujemcov o pracovnú pozíciu podľa výberu zo životopisov pozveme na osobný pohovor.
Štruktúrované životopisy s motivačným listom posielajte:
Južné nábrežie 13
042 19 Košice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • preukaz odbornej spôsobilosti na výkon SBS skupiny S alebo P
  • dobrý zdravotný stav
  • manuálna zručnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
  • základné znalosti práce s KS, EZS, EPS a PC
  • flexibilita
  • práca na zmeny

Bytový podnik mesta Košice, s.r.o. je v súčasnosti správcom 299 nebytových priestorov a objektov, 1467 obecných bytov a 6223 vlastníckych bytov. Nebytové priestory a objekty obsahujú obchodné priestory, ambulancie, sklady, kancelárie, zasadačky, spoločné priestory, ktoré sú na dlhodobý i krátkodobý p r e n á j o m. Ponúkané služby a práce sa opierajú o dlhoročné skúsenosti spoločnosti so správou, údržbou a obnovou bytového a domového fondu. Pracovníci našej spoločnosti na ponúkané služby a práce sú riadne zaškolení a v prípade, že to vyžaduje legislatíva na druh poskytovanej služby, alebo práce majú príslušnú odbornú spôsobilosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Durová
Tel.: +421557871329
E-mail: poslať životopis
ID: 4003136  Dátum zverejnenia: 23.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac