Právnik

Miesto práce
Južné nábrežie, Vyšné Opátske
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vypracovanie žalôb, návrhov na vykonanie exekúcie, vyjadrení, opravných prostriedkov a pod.
  • vypracovanie a pripomienkovanie zmlúv
  • právna analýza, právna pomoc iným oddeleniam
  • účasť na súdnych pojednávaniach
  • písomná a ústna komunikácia v súdnom a exekučnom konaní, pri styku s orgánmi štátnej moci, štátnej správy a samosprávy, pri styku s orgánmi činnými v trestnom konaní, klientmi BPMK
  • vybavovanie došlej korešpondencie (odpovedí nájomcom, žiadateľom a pod.)
  • plnenie iných úloh pridelených nadriadeným

  • príspevok na stravu zamestnanca
  • príspevok do DDP
  • príspevok na športové aktivity
  • príspevok na kultúrne akcie
  • príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • platená dovolenka nad rámec zákona
  • príspevok pri životných jubileách
  • zamestnávateľ umožňuje zamestnancom bezplatné parkovanie na parkovisku zamestnávateľa

V prípade Vášho záujmu, zašlite profesijný štruktúrovaný životopis a motivačný list na kontaktné údaje:
Južné nábrežie 13
042 19 Košice

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Počet rokov praxe

2

  • ovládanie práce s počítačom (Word, Excel, Outlook - pokročilý)
  • znalosť exekučného práva a pracovného práva vítaná
  • skúsenosť s tvorbou civilných žalôb a zmlúv požadovaná
  • orientácia v judikatúre súdov SR
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • efektivita
  • koncepčné myslenie

Bytový podnik mesta Košice, s.r.o. je v súčasnosti správcom 299 nebytových priestorov a objektov, 1467 obecných bytov a 6223 vlastníckych bytov. Nebytové priestory a objekty obsahujú obchodné priestory, ambulancie, sklady, kancelárie, zasadačky, spoločné priestory, ktoré sú na dlhodobý i krátkodobý p r e n á j o m. Ponúkané služby a práce sa opierajú o dlhoročné skúsenosti spoločnosti so správou, údržbou a obnovou bytového a domového fondu. Pracovníci našej spoločnosti na ponúkané služby a práce sú riadne zaškolení a v prípade, že to vyžaduje legislatíva na druh poskytovanej služby, alebo práce majú príslušnú odbornú spôsobilosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Durová
Tel.: +421557871329
E-mail: poslať životopis
ID: 3945290  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac