Robotník pozemných a cestných komunikácií

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1 000 EUR/mesiac650,00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ddemontáž a montáž dopravného značenia na území mesta Košice, osadzovanie nových , výmena existujúcich dopravných značiek, zabezpečovanie dočasných dopravných značení. Zemné práce a stavebné práce súvisiace so zabezpečením osadenia dopravných značiek. Nátery kovových a iných doplnkových konštrukcií. Práce vo výškach.
Dodržiavanie harmonogramu práce a požadovanej kvality vykonaných prác.

Príspevok na stravu zamestnanca
Odmeny pri pracovných a životných jubileách
Príspevok do DDP
Príspevok na športové aktivity
Príspevok na kultúrne akcie
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
Platená dovolenka nad rámec zákona
Príspevok pri životných jubileách
Zamestnávateľ umožňuje zamestnancom bezplatné parkovanie na parkovisku zamestnávateľa.

V prípade Vášho záujmu, zašlite profesijný štruktúrovaný životopis na kontaktné údaje:
Južné nábrežie 13
042 19 Košice

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

manuálna zručnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
dobrý zdravotný stav
flexibilnosť

Bytový podnik mesta Košice, s.r.o. je v súčasnosti správcom 299 nebytových priestorov a objektov, 1467 obecných bytov a 6223 vlastníckych bytov. Nebytové priestory a objekty obsahujú obchodné priestory, ambulancie, sklady, kancelárie, zasadačky, spoločné priestory, ktoré sú na dlhodobý i krátkodobý p r e n á j o m. Ponúkané služby a práce sa opierajú o dlhoročné skúsenosti spoločnosti so správou, údržbou a obnovou bytového a domového fondu. Pracovníci našej spoločnosti na ponúkané služby a práce sú riadne zaškolení a v prípade, že to vyžaduje legislatíva na druh poskytovanej služby, alebo práce majú príslušnú odbornú spôsobilosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Durová
Tel.: +421557871329
E-mail: poslať životopis
ID: 3820118  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 1 000 EUR/mesiac650,00