Energetik/Energetička (Ref. č.: BPMK032018)

Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
768 + motivačná zložka -osobné ohodnotenie vyplatené v rozpätí 0-100% zo základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zostavovanie plánov spotreby energií a sledovanie ich spotrieb a nákladov,
- kontrola faktúr, dodacích listov,
- kontrolovanie racionálneho využívania energií v rámci spoločnosti,
- vykonávanie odpočtov meračov tepla, elektromerov, plynomerov a vodomerov,
- vyhodnocovanie spotrieb, archivácia dát, reporting,
- rozúčtovanie dodaných energií pre jednotlivých odberateľov,
- navrhovanie opatrení zameraných na zníženie spotreby energií,
- kontrola návrhov zmlúv na dodávku energií,
- sledovanie legislatívnych zmien, plánovaných odstávok, vyhlasovanie regulačných stupňov,
- zabezpečovanie a koordinovanie odborných prehliadok, skúšok a opráv energetických zariadení

stabilná práca, stravné lístky, dovolenka, práce počas pracovnmých dní,

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie technického zamerania, prednostne so zameraním na energetiku, energetické stroje a zariadenia, eventuálne na strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
OpenOffice.org Writer - pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

3

Znalosti z oblasti energetiky - výhodou
Spoľahlivý a zodpovedný prístup k práci
Schopnosť pracovať v kolektíve

obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu, obchodné činnosti spojené so správcovstvom bytového a nebytového fondu

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Južné nábrežie 13
042 19 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Norbert Babiak
Tel.: +421917195937
E-mail: poslať životopis
ID: 3514888   Dátum zverejnenia: 12.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   768 + motivačná zložka -osobné ohodnotenie vyplatené v rozpätí 0-100% zo základnej mzdy