Elektrotechnik

Bytové družstvo Spišská Nová Ves

Miesto práce
Kamenárska 5, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektroinštalácie - montáž a servis v bytových domoch
Montáž DDZ
Opravy a montáž ochrany pred bleskom

Nadčas preplácaný nad rámec zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

samostatný elektrotechnik s platným osvedčením §22, 23

Bytové družstvo Spišská Nová Ves zabezpečuje správu a údržbu bytových domov. Hlavným predmetom činnosti družstva je poskytovanie základných služieb spojených s užívaním bytov, nebytových priestorov, spoločných častí a zariadení bytového domu, vykonávanie správy, údržby a opráv bytového a nebytového fondu vo všetkých činnostiach. Bytové družstvo v súlade so zákonom č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov v znení neskorších predpisov zabezpečuje výkon správy pre 7839 bytov.
ID: 3646947  Dátum zverejnenia: 17.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750