Pracovník vodo-ÚK

Bytové družstvo Spišská Nová Ves

Miesto práce
Kamenárska 5, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,35 - 5,8 EUR/hod.V závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rekonštrukcie, opravy a udržiavanie rozvodov vody, odpadu a ústredného kúrenia v bytových domoch:
- výmena topných telies
- montáž bytových vodomerov
- výmena stúpajúcich a ležatých rozvodov vody, odpadu
- hydraulické vyregulovanie ÚK
- drobné opravy v bytoch a bytových domoch

Príplatok za nadčas nad rámec zákonníka práce
Príplatok za vedenie motorového vozidla
Príplatok za pohotovosť
DDS 3.pilier dôchodkové sporenie
Stravné nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

inštalatér

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Manuálna zručnosť
Kultivované správanie
Flexibilita
Samostatnosť

Bytové družstvo Spišská Nová Ves zabezpečuje správu a údržbu bytových domov. Hlavným predmetom činnosti družstva je poskytovanie základných služieb spojených s užívaním bytov, nebytových priestorov, spoločných častí a zariadení bytového domu, vykonávanie správy, údržby a opráv bytového a nebytového fondu vo všetkých činnostiach. Bytové družstvo v súlade so zákonom č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov v znení neskorších predpisov zabezpečuje výkon správy pre 7839 bytov.
ID: 3646889  Dátum zverejnenia: 18.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,35 EUR/hod.