1 200 EUR

Správca bytových domov

Bytové družstvo CENTRUM

Miesto práce
Záhradnícka 25, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2019 (resp. dohodou)
Celková mzda (brutto)
1 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka, ktorý má kladný vzťah k práci.
Jeho hlavnou pracovnou náplňou bude napr.:
• zabezpečovanie komplexnej starostlivosti o byty a nebytové priestory po technickej, aj administratívnej stránke
• zabezpečovanie pravidelnej kontroly, údržby a revízií technických zariadení v bytových domoch
• starostlivosť o klientov, účasť na schôdzach vlastníkov bytov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 €/mesačne

• bonus za individuálny výkon zamestnanca
• flexibilný pracovný čas
• vernostná dovolenka
• stravné lístky
• služobný mobilný telefón
• parkovanie pre zamestnancov zdarma

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Strojopis - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• predchádzajúca prax v oblasti správy budov,
• spoľahlivosť, bezúhonnosť, dôveryhodnosť,
• precíznosť, praktické a analytické myslenie,
• technická gramotnosť,
• iniciatívnosť;
• kultivovaný slovný a písomný prejav,
• komunikácia (jednanie z ľuďmi).
Výhodu má kandidát, ktorý:
• má skúsenosť s prácou v informačnom systéme DOMUS FINUS;
• je absolventom akreditovaného kurzu na získanie odbornej spôsobilosti podľa § 3 zákona č. 246/2015 Z. z. o správcoch bytových domov a o zmene a doplnení zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 182/1993 Z. z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov v znení neskorších predpisov.

Bytové družstvo „Centrum“ v Bratislave už vyše 25 rokov vykonáva správu bytových domov v súlade so zákonom NR SR č. 182/1993 Z. z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov v znení neskorších predpisov. Za obdobie svojho pôsobenia na trhu si vybudovalo dobré meno a stabilnú pozíciu. V roku 2017 získalo „Osvedčenie o zápise do zoznamu správcov bytových domov“.

Adresa spoločnosti

Bytové družstvo "Centrum" v Bratislave
Záhradnícka 25
811 07 Bratislava

Kontakt

ID: 3758449   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 €/mesačne