Správca bytových domov

BYTOKOMPLET, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacpodľa finančnej situácie spoločnosti -13. plat, odmena za prípravu a vedenie schôdze vlastníkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá správou bytových domov a hľadáme kolegu na pozíciu technického správcu bytových domov.
Náplň práce:
- technická správa bytových domov, bytov a nebytových priestorov
- evidencia a riešenie požiadaviek vlastníkov (písomný a osobný
kontakt)
- zabezpečovanie cenových ponúk, kontakt s dodávateľmi prác
- evidencia a realizácia výberových konaní na drobné opravy a
údržbu
- zabezpečovanie cenových ponúk a objednávanie výmeny meračov
vody a pomerových rozdeľovačov vykurovacích nákladov v
zákonných lehotách, hydraulických vyregulovaní vykurovacieho
systému a TÚV
- zabezpečovanie opráv a riešenie reklamácií dodávky tepla a TÚV
- objednávanie opráv, príprava zmluvných podkladov
- kontrola a preberanie vykonaných opráv
- objednávanie pravidelných revízií, evidencia a sledovanie termínov
ich výkonu
- vykonávanie obhliadok bytových domov, bytov a NP
- príprava a vedenie schôdzí vlastníkov, vyhotovovanie zápisov zo
schôdzí
- práca v rámci informačného systému spoločnosti
- riešenie emailovej a písomnej komunikácie
- ostatné práce spojené so správou nehnuteľností

firma etablovaná na trhu
finančná istota
mobil aj na súkromné účely

V prípade, že máte záujem stať sa naším kolegom, zašlite prosím svoj životopis e-mailom, v slovenskom jazyku s odborným popisom predchádzajúcich zamestnaní.
Po vyhodnotení zaslaných životopisov, budeme vybraných uchádzačov kontaktovať za účelom dohodnutia osobného pohovoru. Adresa na zasielanie životopisov: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebný smer výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Hľadáme kolegu, ktorému nerobí problémy komunikácia s ľuďmi, organizovanie a vedenie stretnutí s účasťou väčšieho množstva ľudí a má schopnosť riadiť a koordinovať v krízovej situácii. Požadujeme bezúhonnosť, lojálnosť a spoľahlivosť.

správa bytového fondu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4494375  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac