Učiteľ/ka do súkromnej MŠ Bratislava

Bystrá škôlka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 800 EUR/mesiacinterné školenia a strava zdarma, bonusový systém, ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Osobnostné predpoklady a zručnosti a vzdelanie v zmysle vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedag. zam. a odbor. zam. - účinná od 15.1.2020

Pedagóg je zodpovedný za sprevádzanie detí počas celodenných aktivít a poskytovanie pomoci pri dosahovaní vzdelávacích cieľov každého dieťaťa.
Je zodpovedný za plánovanie aktivít, nastavenie triedy a koordináciu metodiky výchovno-vzdelávacieho procesu
Má motivovať a stimulovať v deťoch ich schopnosť učiť sa a to často cez osobné skúsenosti
Asistovať taktiež pri osobnostnom, sociálnom, fyzickom aj jazykovom vývoji dieťaťa
Pravidelne pozorovať vývoj a zaznamenávať progres dieťaťa
Zabezpečiť zdravie a bezpečnosť dieťaťa počas všetkých aktivít, či už vonku alebo vnútri zariadenia
Schopnosti pedagóga učiteľa:
Prirodzený rešpekt a úcta k deťom
Znalosť Montessori pedagogiky a práca s materiálom zvládnutá minimálne na strednej úrovni
Vynikajúce komunikačné schopnosti a schopnosť načúvať
Dobré organizačné a plánovacie schopnosti, kde plánovanie každodenných aktivít pre deti je založené na individuálnych potrebách detí
Schopnosť pracovať samostatne

Ponúkame priateľský, ústretový a súdržný tím ako aj osobný a profesionálny rast - školenia, kurzy, individuálne vzdelávanie

Na pozíciu pedagóga vyžadujeme odborné vzdelanie v oblasti učiteľstva pre MŠ, minimálne 2 ročnú prax s deťmi predškolského veku (znalosť Montessori pedagogiky výhodou), angličtinu na komunikatívnej úrovni , rešpektujúci prístup k deťom a príjemné vystupovanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ukončená predškolská elementárna pedagogika, učiteľstvo pre MŠ a vychovávateľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2roky

Počet rokov praxe

2

flexibilita, osobná iniciatíva, organizačné schopnosti, znalosť montessori pedagogiky výhoda, rešpektujúci prístup, ochota vzdelávať sa, príjemné vystupovanie, schopnosť prispôsobiť sa nečakaným situáciám, tímový hráč,

Sieť materských škôl a jaslí Bystrá škôlka, Bratislava (súkromný sektor)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3841779  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac