Hlavný pedagóg do predškolského zariadenia

Bystrá škôlka (Starting point, s. r. o.)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
7.1. 2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti:
Hl. pedagóg má zodpovednosť pomáhať deťom pri dosahovaní ich cieľov a to motivovaním a stimulovaním schopností dieťaťa učiť sa. Zabezpečiť deťom pripravené a plnohodnotné prostredie na rast a vývoj každého dieťaťa individuálne podľa jeho osobných potrieb – či už vnútri alebo vonku.
Na to potrebuje učiteľ disponovať so schopnosťou rešpektovať, počúvať a pozorovať každé dieťa individuálne. Výborné komunikačné schopnosti a pozitívny postoj.
Náplň práce:
• výchovno-vzdelávacia činnosť zameraná na všestranný rozvoj detí v MŠ
• pravidelné vedenie pedagogickej dokumentácie
• príprava na dennú činnosť (príprava materiálu a pomôcok)
• účasť na poradách, akciách a aktivitách školy
• účasť na individuálnych rodičovských konzultáciách s rodičmi

Ponúkame priateľský, ústretový a súdržný tím ako aj osobný a profesionálny rast.

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač na danú pozíciu musí mať prax v MŠ.
(znalosť montessori pedagogiky - jej aplikácia ako aj znalosť v používaní pomôcok, je veľkou výhodou pre uchádzača)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

predškolská elementárna pedagogika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Profesionalita, flexibilita, empatia, trpezlivosť, pozitívny postoj, organizačné schopnosti,

Materské školy od 1,5 - 6 rokov, Bratislava (súkromný sektor)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bystrá škôlka
Žltá, 13/A,
85107 Bratislava

Kontakt

ID: 2336720  Dátum zverejnenia: 25.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac