Reagujte bez životopisu

Manikérka/Pedikérka

byOrganics, s. r. o.

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiacRaz mesačne využitie služieb salónu zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsenú manikérku (pedikúra nie je podmienkou ale je vítaná) na TPP, dohodu, brigádu alebo na živnosť, ktorá má vzťah k svojej práci a záleží jej na spokojnosti zákazníkov. Náplňou práce je starostlivosť o nechty, pokožku, základná manikúra, gél lak. Práca v príjemnom prostredí.

- príjemné nové prostredie
- flexibilná pracovná doba
- zamestnanecké zľavy na všetky služby
- práca s kvalitnými produktami
- odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manikúra, pedikúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť byOrganics prevádzkuje dermatokozmetické štúdio Little Clinic, zaoberajúce sa prístrojovými a kozmetickými ošetreniami tváre a tela.

Ponúkame ošetrenia tváre s organickou-probiotickou kozmetikou Esse alebo s luxusnou japonskou kozmetikou Forlle´d. Obidve kozmetické značky patria k vysoko účinným ošetreniam, známym po celom svete, s ktorými sú výsledky viditeľné ihneď.

Okrem prístrojových a kozmetických služieb ponúkame aj služby estetickej dermatológie, permanentný make-up, /obočie, pery, linky/, microblading, manikúra, pedikúra a depilácie.

Ku klientom máme individuálny prístup.

Adresa spoločnosti

byOrganics, s.r.o.
Banícka 62
902 01 Pezinok

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3912815  Dátum zverejnenia: 17.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac