Komplexný účtovník / ekonóm

byheart, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame ti prácu ako Komplexný účtovník / ekonóm v našej spoločnosti, kde budeš mať na starosti:

- Komplexné vedenie podvojného účtovníctva pre viacero spoločností

- Prípravu podkladov, spracovanie, kontrolu a vyhotovenie DPH, KV, DPPO

- Komplexnú starostlivosť o zverenú účtovnú agendu

- Komunikáciu s finančnou správou

- Internú administratívu

Pri práci na tejto pozícii bude tvoj typický deň zahŕňať:

- Vedenie účtovníctva pre viacero spoločností a úpravu potrebných dokumentov

- Komunikáciu s kolegami a finančnou správou

- Plánovanie a organizovanie svojho pracovného dňa

Pracovná doba pre túto pozíciu je 8-hodinová a je možné ju prispôsobiť tvojim potrebám. Ak ťa táto ponuka zaujíma, neváhaj a pošli nám svoj životopis. Tešíme sa na teba!

- Môžeš si u nás vybrať, kedy chceš pracovať a kedy mať voľno, vďaka flexibilnému pracovnému času.

- Naša firma sa stará o svojich zamestnancov a preto ti poskytneme pravidelné školenia a semináre, aby si sa mohol/la stále zlepšovať/rozvíjať v kariére.

- U nás budeš mať zabezpečené stravovanie.

- Máš šancu získať zamestnanecké benefity, ako napríklad príspevok na voľnočasové aktivity, aby si si mohol/la užiť svoj voľný čas.

- V našom príjemnom pracovnom prostredí sa budeš cítiť pohodlne a budeš mať možnosť rozvíjať sa vo svojej práci.

- Veríme, že sa k nám pridáš a staneš sa súčasťou tímu, ktorý sa stará o svojich zamestnancov a ponúka im skvelé pracovné podmienky.

Kontaktovať budeme LEN vybraných uchádzačov vhodných na túto pozíciu, ktoré spĺňajú všetky predpoklady.

Svoje životopisy posielajte prosím na mailovú adresu: [email protected]
K CV prosím pripojte nasledujúci text: "Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti byheart, s.r.o.. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 3 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. "

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- Nutná prax v účtovníctve

- Vzdelanie v ekonomike/účtovníctve

- Komplexný záber účtovníctva a daní

- Zodpovednosť, samostatnosť, tímovosť

- Precíznosť a presnosť

- Schopnosť riešiť problémy

- Výborná komunikácia

- Organizovanosť a samostatnosť

- Typicky požadované vzdelanie: Bc./Ing. v oblasti ekonomiky/účtovníctva

- Hard skills: MS Office, znalosť účtovných systémov

- Soft skills: tímová spolupráca, adaptabilita, kreativita

- Ty máš skúsenosti s účtovaním a chceš sa rozvíjať v komplexnom zábere účtovníctva a daní. Máš vzdelanie v oblasti ekonomiky alebo účtovníctva a vieš pracovať s MS Office a účtovnými systémami. Si zodpovedný, samostatný a máš vynikajúce komunikačné a organizačné zručnosti. Ak máš schopnosť riešiť problémy a radi pracujete v tíme, hľadáme práve teba!

Spoločnosť zaoberajúca sa, okrem iného aj poskytovaním komplexných ekonomických služieb.
ID: 4741744  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac