Inžinier automatizácie, Programátor regulovaných pohonov

BWG k.s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh regulačnej a riadiacej techniky automatizovaných výrobných liniek pre hlinikársky a oceliarsky priemysel
- programovanie riadených pohonov a prametrizácia frekvenčných meničov
- oživenie, odladenie a zabezpečenie plynulého chodu výrobných liniek u zákazníka
- vývoj komplexných technických riešení podľa požiadaviek zákazníka a najnovších technologických trendov
- práca v tíme programátorov na medzinárodných projektoch
- tvorba projektovej dokumentácie pri návrhu nových plne automatozovaných výrobných liniek
- dohľad na montáž u zákazníka

- práca v úspešnej spoločnosti s medzinárodným zázemím a pôsobnosťou
- možnosti odborného a profesionálneho rastu
- možnosti ďalšieho vzdelávania v odbore
- bezplatné kurzy nemeckého a anglického jazyka, možnosť absolvovania jazykových kurzov v zahraničí
- iné benefity

Štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom a cudzom jazyku (nemecky al. anglicky) vrátane fotografie formátu pre pas spolu s motivačným listom prosíme zaslať na E-mail: bwg@bwg-online.sk
Pripojiť text: Podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov týmto súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ďalších doplňujúcich informácií pre účely výberového konania.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovaní budú iba vybraní kandidáti spĺňajúci požiadavky uvedené v pracovnej ponuke. Firma obsadzuje viacero pracovných pozícií.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť konfigurovania frekvenčných meničov Siemens, ABB a i.
- výhodou je znalosť konfiguračného programu STARTER pre meniče Siemens
- výhodou je znalosť programovania v CFC
- zodpovednosť, iniciatíva, tvorivosť a tímová práca, samostatnosť, flexibilita, analytické a koncepčné myslenie
- ochota cestovať do zahraničia

Materskou spoločnosťou firmy BWG k.s. je nemecká strojárska firma BWG Bergwerk - und Walzwerk-Maschinenbau GmbH so sídlom v Duisburgu. Táto rodinná firma strednej veľkosti s medzinárodnou pôsobnosťou oslávila v roku 2015 svoje 60. výročie. Dcérska spoločnosť v Prešove bola založená v roku 2004.
Na mieru projektované a dodávané výrobné zariadenia na ďalšie spracovanie pásov plechu, linky na nanášanie náteru, na rovnanie plechu, moriace a žíhacie linky, zariadenia na manipuláciu so zvitkami i brámami ako i ďalšie špeciálne stroje pre oceliarsky a hlinikársky priemysel sa vyznačujú najvyššou kvalitou.
www.bwg-online.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BWG k.s.
Dilongova 15A
080 01 Prešov
ID: 880209   Dátum zverejnenia: 11.8.2017