Administrátor CREO

BWG k.s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
absolvent 910,-EUR brutto/mesiac, uchádzač s praxou - základný plat od 1055, závislý od dĺžky praxe v odbore a kvalifikácie, plus iné odmeny a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia a správa Creo systému pre užívateľov
- testovanie nových verzií, správa adresára Creo
- príprava štandardných dielcov pre nové verzie Creo
- prispôsobenie externých aplikácií
- správa knižnice normovaných dielcov
- správa knižnice normovaných dielcov BWG v PDM Link
- zástupca systémového administrátora (v jeho neprítomnosti)

- úvodné zaškolenie v rámci pracovnej pozície
- možnosti odborného a profesionálneho rastu
- bezplatné kurzy nemeckého a anglického jazyka, možnosť absolvovania jazykových kurzov aj v zahraničí
- flexibilný pracovný čas
- práca v mladom, kreatívnom kolektíve
- iné benefity v sociálnej a zdravotnej oblasti
- práca v úspešnej spoločnosti s medzinárodným zázemím a pôsobnosťou

Štrukturovaný profesný životopis v slovenskom a cudzom jazyku (nemecky al. anglicky) vrátane fotografie spolu s motivačným listom prosíme zaslať na E-mail: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem a zaslanie podkladov. Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.1.2019 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - základy
Pro/ENGINEER - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujú sa pokročilé znalosti systému Creo. Výhodou sú skúsenosti s modulmi AFX a Piping.
Zodpovednosť, spoľahlivosť, teamová práca, tvorivé myslenie, dôslednosť.

Materskou spoločnosťou firmy BWG k.s. je nemecká strojárska firma BWG Bergwerk - und Walzwerk-Maschinenbau GmbH so sídlom v Duisburgu, ktorá je známa už od roku 1955 svojími vysokokvalitnými výrobkami a riešeniami v hutníckej oblasti. Dcérska spoločnosť v Prešove bola založená v roku 2004. Sme celosvetovo úspešnou spoločnosťou v oblasti oceliarstva, strojárstva a stavby zariadení. Naša ponuka služieb zahŕňa plánovanie, konštruovanie a realizáciu strojov a technických zariadení na kľúč - od projektovania až po uvedenie do prevádzky u zákazníkov. V úzkej spolupráci s našimi zákazníkmi neustále realizujeme inovácie, ktoré vychádzajú z našich dlhoročných skúseností a vedú k lepšej kvalite výrobkov, produktivite a energetickej účinnosti s čo najväčším prínosom pre životné prostredie. Okrem oceliarskeho priemyslu sme už dlhé roky spoľahlivým partnerom popredných svetových výrobcov v priemysle neželezných kovov, najmä v hlinikárstve. Náš medzinárodný úspech je založený na know-how, osobnom nasadení a dlhoročnom prepojení našich zamestnancov so spoločnosťou.
Ďalšie informácie o našej materskej spoločnosti nájdete na: www.bwg-online.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BWG k.s.
Dilongova 15A
080 01 Prešov

Kontakt

ID: 308075   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   absolvent 910,-EUR brutto/mesiac, uchádzač s praxou - základný plat od 1055, závislý od dĺžky praxe v odbore a kvalifikácie, plus iné odmeny a prémie