Konštruktér / Statik

BVK-PRO, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 61/68, Šamorín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
04.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie výkresov tvaru betónových konštrukcií
-vypracovanie výkresov výstuže
- vypracovanie dielenských výkresov prefabrikovaných dielcov
- vypracovanie výkresov tvaru oceľových konštrukcií
- vypracovanie dielenských výkresov oceľových konštrukcií
- spolupráca na významných projektoch doma i v zahraničí

firemné akcie, nápoje a obedy zadarmo, vzdelávanie, oddychová - relaxačná zóna, práca v mladom kolektíve

Hlavnou požiadavkou na zamestnanca je chuť pracovať a vzdelávať sa zároveň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Allplan - Základy

Vodičský preukaz

A

- technické a analytické myslenie
- pozornosť, dôslednosť, komunikatívnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- iniciatíva a chuť do práce
- samostatnosť a organizačné schopnosti
- prípadná prax v obore výhodou
-Tekla Structures – praktické pracovné skúsenosti výhodou

Naša firma poskytuje profesionálne služby v oblasti navrhovania nosných konštrukcií stavieb.
Sme tím statikov, ktorí dokážu vyriešiť náročné úlohy v oblasti bytových, občianskych a priemyselných stavieb. Zaoberáme sa analýzou a návrhom nosných konštrukcií stavieb.
Našou hlavnou pracovnou náplňou je vypracovanie statických výpočtov, posudkov a projektovej dokumentácie pozemných a inžinierskych stavieb v oblasti statiky.
Svojim klientom ponúkame individuálny prístup, konzultácie a poradenstvo v oblasti statiky stavieb.
Našimi partnermi sú architekti, projektanti pozemných stavieb, investori ako aj výrobcovia oceľových a betónových konštrukcií.

ID: 3577294  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900-1200