Obchodný reprezentant ULTIMUV

Business Partner Academy, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.11.2017 dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, ktorý buduje sieť pohybových centier so zaujímavou koncepciou hľadáme kolegu, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
- prezentovanie portfólia firmy - služieb a produktov, s cieľom osloviť, zaujať a priniesť nových zákazníkov, či klientov do našich centier.
- aktívne navštevovanie cieľovej skupiny distribučných kanálov - základné školy, strategické firmy, športové kluby .
- zabezpečovanie primeraného poradenstva pre zákazníkov.
- udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi.
- monitorovanie konkurencie.
- reporting.

Práca v mladom kolektíve na zaujímavom projekte.
Vzdelávací program.
Motivačné ohodnotenie.
Služobné auto aj na súkromné účely.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a marketing,

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti z oblasti obchodu, marketingu so znalosťami rozvoja produktu a vedomosťami fungovania trhu.
Vedomosti: Psychológia predaja, Obchodné vzťahy, Postupy pri reklamáciách, Práva spotrebiteľa
Osobnosť: Extrovertná osobnosť s vynikajúcimi interpersonálnymi, komunikačnými a prezentačnými zručnosťami. Rozhodnosť a pružnosť v myslení.

Spoločnosť Business Partner Academy, s.r.o. má v portfóliu dva hlavné projekty.
Prvým je PiQiPi. Ide o výrobu a distribúciu inovatívnych detských hračiek, podporujúcich rozvoj motorických schopností a predstavivosti.
Druhým je ULTIMUV zameraný na zdravý životný štýl. Naše pohybové centrá už máme V Spišskej Novej Vsi, Banskej Bystrici, Košiciach a sme v procese otvárania ďalších po celom Slovensku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Ferka Urbánka 20/A
05201 Spišská Nová Ves
https://piqipi.com/, https://ultimuv.com/
ID: 3209981   Dátum zverejnenia: 10.10.2017