VBA developer - študent VŠ

BUSINESS LEASE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa a rozširovanie už zabehnutých riešení na báze MS Excel (VBA).
Vývoj nových riešení na báze MS Excel (VBA) podľa požiadaviek užívateľov.
Zefektívňovanie riešení na báze MS Excel.

Teambuildingové aktivity
Jazykové vzdelávanie na pracovisku
Pitný režim a ovocie na pracovisku
Flexibilná pracovná doba s možnosťou úplného prispôsobenia sa rozvrhu študenta

Uprednostníme študenta VŠ so skúsenosťami v podobnej oblasti a záujmom o rozvoj biznis procesov. Ak spĺňaš uvedené požiadavky a máš záujem sa stať členom nášho tímu pošli nám svoj životopis.
Možnosť práce na Dohodu o brigádnickej práci študenta, príp. Dohodu o prac. činnosti. Viac o nás nájdeš na www.businesslease.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

informačné systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

XML - pokročilý
SQL - pokročilý
Visual Basic - pokročilý

Znalosť VBA, skúsenosti s vývojom v danej oblasti (Excel VBA makrá, užívateľské formuláre)
Schopnosť prinášať zjednodušenia a zmysluplné riešenia
Schopnosť pracovať samostatne, ale aj schopnosť práce v tíme
Proaktívny a nápomocný postoj
Angličtina na úrovni mierne pokročilý slovom i písmom

Spoločnosť Business Lease Slovakia s.r.o. je komplexným poskytovateľom mobility. Poskytujeme zákazníkom profesionálne služby v oblasti operatívneho leasingu osobných a úžitkových vozidiel do 3,5 tony ponúkané oficiálne na slovenskom trhu, krátkodobého prenájmu vozidiel a správy vozového parku.

Business Lease Slovakia s.r.o. sídli v Bratislave a je súčasťou Business Lease Group so sídlom v Zeiste, v Holandsku. Business Lease Group poskytuje operatívny lízing cez dcérske spoločnosti v Holandsku, Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku. Business Lease Group je divíziou AutoBinck Group.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Business Lease Slovakia s.r.o.
Karadžičova 8
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Danková
E-mail: poslať životopis
ID: 3255621   Dátum zverejnenia: 14.2.2018