Senior .NET (C#) Developer

Business Intelligence Solutions, k.s.

Miesto práce
Radlinského 45, 811 07 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy je 2000 Eur brutto mesačne. Konečná výška odmeny môže byť výrazne vyššia v závislosti od skúseností a výkonu zamestnanca a je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj nových funkcionalít a stabilizácia existujúceho riešenia na platforme .NET (C#)
- Podielanie sa na analýze a navrhu riešení
- Sledovanie nových technológií, dizajnových vzorov a postupov

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť práce z domu a flexibilný pracovný čas
- Podpora odborného vzdelávania a osobnostného rastu
- Možnosť pravidelnej komunikácie v anglickom jazyku
- Perspektíva kariérneho rastu vzhľadom na očakávaný rast tímu

CV v slovenskom alebo anglickom jazyku a prípadnými referenciami prosíme posielať e-mailom alebo poštou na adresu spoločnosti. Vybraní kandidáti budú informovaní telefonicky príp. e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

.NET - pokročilý
C# - expert
SQL - pokročilý
Angular - pokročilý
JavaScript - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý

Osobnostné požiadavky:

- Zodpovednosť a komunikatívnosť
- Ochota k ďalšiemu vzdelávaniu
- Tímový hráč

Znalosti a zručnosti:
- OOP
- Porozumieť anglicky písanému textu (dokumentácie, špecifikácie)

Nepovinné:
- Skúsenosť s MS Analysis Services a Integration Services

Nástup je možný podľa dohody.

Business Intelligence Group (B!G) je spoločnosť zameraná na vývoj CPM (Corporate Performance Management) systému CorPeuM (http://www.corpeum.com) používaného zákazníkmi v EÚ. Vývoj produktu prebieha od roku 2008 v spolupráci s belgickou spoločnosťou Aexis (http://www.aexis.com). V aktuálnom období prebieha rozširovanie funkcionalít podľa skúseností a potrieb reálnych zákazníkov a kontinuálna stabilizácia v inkrementálnom cykle s cieľom prinášať funkcionálne bohatšie ucelené verzie produktu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Business Intelligence Solutions k.s.
Radlinského 45
811 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Bystričanová
Tel.: +421914126780
E-mail: poslať životopis
ID: 3574200   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy je 2000 Eur brutto mesačne. Konečná výška odmeny môže byť výrazne vyššia v závislosti od skúseností a výkonu zamestnanca a je predmetom dohody.