Obchodník s možnosťou rastu - Spišská Nová Ves, Levoča a okolie

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou, ideálne ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiac+ bonusová zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za zverené portfólio klientov
- monitoring aktuálnych vyhlásení v rámci verejného obstarávania pre daný región
- spolupráca s predstaviteľmi miest a obcí
- monitoring platnosti právnych noriem a zmeny legislatívy
- prieskum trhu a vyhľadávanie ďalších obchodných príležitostí
- priamy reporting vedeniu spoločnosti

- stabilná spoločnosť
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť vzdelávania a odborného rastu
- zaujímavá bonusová zložka
- ďalšie zaujímavé benefity

Vopred ďakujeme za Vašu reakciu na danú pracovnú ponuku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorých profil bude korešpondovať so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Našim klientom je stabilná spoločnosť v oblasti komunálnych služieb, odpadového hospodárstva a environmentalistiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné schopnosti
- zodpovedný prístup a orientácia na výsledok
- predchádzajúca skúsenosť v oblasti obchodu alebo vzťahového manažmentu výhodou

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Branislav Brliť
E-mail: poslať životopis
ID: 4692437  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac